Aranżacja balkonów i tarasów

Aranżacja zieleni na tarasach i balkonach to praca, której rezultaty są natychmiast widoczne. Wprowadzenie pięknych donic ze zdrowymi roślinami, mebli i dekoracji to zmiana każdej przestrzeni.

Balkony i tarasy to przestrzeń, która jest przedłużeniem części mieszkalnej. Odpowiednio zaaranżowana może stanowić jej przedłużenie bądź kontrastować poprzez zastosowane materiały, faktury, kolory. Zawsze jednak powinna być wyeksponowana, zadbana i interesująca. To tu spędzają Państwo czas w cieplejsze dni, tu odpoczywacie. To miejsce ma zapraszac do korzystania, spożywania posiłków, biesiadowania z rodziną i znajomymi. Każdą przestrzeń można ciekawie przearanżować i sprawić, by była ozdobą domu.

Aranżację wykonujemy na podstawie opracowanego wcześniej projektu koncepcyjnego. Dzięki temu, znają Państwo koszty i poszczególne składowe. Proponujemy usługę kompleksową: od projektu do pełnej realizacji. Zamawiamy cały wybrany asortyment, nadzorujemy prace podwykonawców (np. podczas montażu markizy lub prac stolarskich), dobieramy dekoracje i detale, montujemy systemy nawadniające i oświetleniowe. Uważnie wybieramy rośliny, które kupujemy tylko w sprawdzonych i renomowanych szkółkach.

Zawsze jednak po skończonej pracy i połączeniu elementów składowych w całość, efekt zachwyca. Staramy się, aby nasze prace realizacyjne wyróżniały się perfekcyjnym wykonaniem oraz sprawiały radość i satysfakcję mieszkańcom. W trakcie prowadzenia prac dbamy o terminowość wykonywania prac podwykonawców, dostaw przesyłek, o detale.