Oferta

 • ogólne koncepcje i szczegółowe projekty zagospodarowania balkonów, tarasów i ogrodów
 • projekty detali architektonicznych, zbiorników wodnych, kaskad, placów zabaw dla dzieci itp.
 • projekty publicznej zieleni miejskiej
 • inwentaryzacja dendrologiczna - wskazujemy drzewa do wycięcia i sporządzamy kosztorys ich usunięcia zgodnie z obowiązującym prawem
 • zakładanie zieleni:

 

 • kompleksowa realizacja zieleni na balkonach, tarasach i w ogrodach
 • zieleń we wnętrzach: aranżacja zieleni w biurach, aranżacja zieleni w firmach
 • zakładanie ogródków letnich przy restauracjach
 • wykonywanie obsadzeń sezonowych, dekoracji roślinnych i florystycznych
 • zakładanie ogrodów przy budynkach wielorodzinnych
 • obsługa wspólnot mieszkaniowych w zakresie terenów zieleni

 

 • zakładanie trawników z rolki i z siewu
 • kompleksowy serwis pielęgnacyjny
 • doradztwo w zakresie pielęgnacji zieleni
 • nadzór realizacji całości inwestycji

 

Aranżacja zieleni we wnętrzach

Oferujemy kompleksową usługę: "zieleń we wnętrzach" obejmującą: projektowanie, realizację, pielęgnację oraz aranżację zieleni i zielonych ścian w biurach, firmach, restauracjach i przy budynkach wielorodzinnych. Projekt dostosowujemy do specyfiki miejsca, uwzględniając wszystkie aspekty zamówienia. Zakładanie zieleni obejmuje poza doborem gatunkowym roślinności, propozycje wszystkich materiałów: donic, skrzyń, mebli, oświetlenia i dekoracji w zależności od zapotrzebowania klienta. Składamy pełną ofertę współpracy: wskazujemy podwykonawców - specjalistów oraz nadzorujemy zamówienia.

Proponujemy szeroki wachlarz prac pielęgancyjno - usługowych: obsadzenia sezonowe, dekoracje florystyczne i okolicznościowe, dekorowanie roślinnością sztuczną (bardzo dobrej jakości), budowę i utrzymanie ogródków letnich przy restauracjach, renowację tarasów drewnianych, ławek i mebli zewnętrznych. realizację nasadzeń w biurach, dobór donic, skrzyń i dekoracji. Prowadzimy serwis zieleni przy budynkach wielorodzinnych i obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe w zakresie realizacji i pielęgnacji terenów zieleni.

 

Projektowanie ogrodów

Wykonujemy projekty zieleni miejskiej, użyteczności publicznej, ogrody przy siedzibach firm oraz projekty ogrodów prywatnych. Stawiamy na funkcjonalność, estetykę i harmonię przyszłego ogrodu. Nasze projekty podkreślają piękno zastanego krajobrazu oraz odzwierciedlają indywidualne preferencje klienta. W zależności od potrzeb proponujemy: projekty koncepcyjne, szczegółowe, detali i architektury ogrodowej- w postaci rzutu z góry. Na życzenie klienta wykonujemy szkice i przekroje perspektywiczne oraz wizualizacje ogrodu.

 

Realizacja ogrodu

Wykonujemy kompleksowe prace związane z budową ogrodu. Inwestycje realizujemy na podstawie naszych kreacji bądź projektu inwestora. Zakładamy ogrody na terenach miejskich, zadrzewionych i leśnych, odrolnionych. Materiał roślinny wybieramy tylko od sprawdzonych, renomowanych hurtowników, trawniki zakładamy z siewu i z rolki. Proponujemy nadzór autorski nad ekipami podwykonawców klienta.

 

Aranżacja balkonów i tarasów

Realizacja zieleni na tarasach i balkonach cieszy się dużą popularnością. Prace prowadzimy na podstawie projektu koncepcyjnego bądź szczegółowego- w zależności od powierzchni przeznaczonej pod zieleń. Tu istotny jest każdy szczegół, widoczny każdy detal. Proponujemy dobór skrzyń, donic, mebli, oświetlenia, zadaszeń (markizy, pergole), dekoracji. Uważnie dobieramy gatunki roślin, dbając o wymagania i długowieczność gatunków, ich odporność na szkodniki i choroby. Staramy się, aby nasze prace wyróżniały się perfekcyjnym wykonaniem oraz sprawiały radość i satysfakcję najbardziej wymagającym klientom.

 

Pielęgnacja roślin

Proponujemy kompleksową, całoroczną opiekę nad roślinami. Proponowane zabiegi to: wertykulacja, wałowanie, piaskowanie, dosiewanie trawy (w miejscach zacienionych, narażonych na wydeptanie, wiosną), cięcie formujące krzewów i drzew, nawożenie, koszenie, grabienie, przesadzanie, opryski ochronne, okrywanie roślin na zimę.