O firmie

Jestem absolwentką Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW, gdzie uzyskałam tytuł mgr inż. architekta krajobrazu. Ukończyłam także Akademię Feng Shui we Wrocławiu - pracę dyplomową pod kierunkiem prof. Zbigniewa Królickiego obroniłam na kierunku Aranżacja Przestrzeni.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, oraz urządzaniu balkonów i tarasów na terenie Warszawy i okolic, m.in. w Konstancinie, Magdalence, Aninie.

Komponując zieleń szczególny nacisk kładę na oryginalność, harmonię, piękno i wyobrażenia Klienta o idealnym miejscu wypoczynku. Ciekawe rozwiązania projektowe łączę z ich funkcjonalnością, tak by pielęgnacja ogrodu była przyjemnością i relaksem. Zawsze uwzględniam wymagania proponowanej roślinności co do oświetlenia, gleby, mrozoodporności.

Przygotowywałam projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, w tym dla agencji reklamowych. Współpracowałam także z instytucjami publicznymi- projekty przygotowywałam m.in. dla Kancelarii Prezydenta RP, Urzędu m.st Warszawa w tym dla Biura Naczelnego Architekta Miasta.

Z natury jestem perfekcjonistką- dbam o dobrej jakości materiał szkółkarski, pochodzący od renomowanych i sprawdzonych dostawców oraz wysokiej jakości materiały budowlane. Przywiązuję wagę do realizacji każdego z zaprojektowanych detali, dbając o terminowość oddania inwestycji.

Ogród tworzony z pasją daje radość i satysfakcję zarówno jego właścicielom jak i twórcom.

 

Copyright © Gardinio Architektura Krajobrazu - Aranżacja balkonów Warszawa